پویش ملی عیدانه

[/vc_row]

امام صادق علیه السلام: خدابندگانی داردکه مردم در نیازهای خودبه آنهاپناه میبرند؛ آنان قیامت درامنیت هستند

خرید و اهدا بسته های عیدانه

هموطنان عزیز می توانند با واریز نقدی به میزان دلخواه خود در تامین  بسته های عیدانه برای عزیزان  نیازمند در این امر خدا پسندانه سهیم شوند.

خرید بسته های ویژه عیدانه

سایت همسایه با توجه به درخواست همراهان گرامی امکان خرید بسته های عیدانه را هم فراهم کرده است. شما می توانید با  تکمیل این فرم تعداد مورد نیاز بسته های عیدانه را تهیه و در محلات مورد نظر خود توزیع فرمایید

ثبت نام گروه های جهادی در پویش ملی عیدانه

به عنوان گروه جهادی، خیریه یا فعال اجتماعی محله، جهت پیوبستن گروه جهادی، خیریه یا فعال اجتماعی محله، برای پیوبستن به پویش ملی عیدانه فرم زیر را تکمیل فرمایید

[/vc_column][/vc_row]
تعداد محلات پیوسته به پویش18+عدد
تعداد گروه های پیوسته به پویش40+عدد
تعداد اطعام توزیع شده134+عدد
تعداد بسته جشن خانگی توزیع شده95+عدد
[/vc_column][/vc_row]

We are all a family

ما همه یک خانواده ایم
سایت همسایه یکی از زیر مجموعه های جمعیت امام حسن علیه السلام می باشد که مسئولیت برگزاری پویش ها، دوره ها و طرح های ملی این جمعیت در کشور را برعهده دارد. “جمعیت امام حسن مجتبی علیه السلام” ، شبکه ای منسجم و پویا از گروههای جهادی و دانشجویی است که با هدف نقش آفرینی و فعالیت مستمر، اثرگذار و الهام بخش در حاشیه کلان شهرها با موضوع رفع آسیب های اجتماعی و امدادرسانی به آسیب دیدگان بلایای طبیعی در سال ۱۳۹۵ بنیان گذاری شده است.
[/vc_column][/vc_row]

همه شادیم در بهترین روز خدا…

همه­ ساله برگزاری جشن­ ها و دید وبازدید از خانواده ­های سادات در عید غدیر، شور و نشاط و شادکامی را ایجاد می­کرد. در حال حاضر با شیوع کرونا در جامعه امید آن می­رود که برگزاری جشن­های خانگی رونق بیشتری پیدا کند. لذا در نظر داریم، با طراحی پویش »عیدانه» دزمینه­ ی ایجاد شور و نشاط در بین محرومین و نمادسازی شادی در غدیر را فراهم نماییم. نقطه­ ی کانونی در پویش، ایجاد شادی و شادکامی در خانواده ­ها و رقم زدن یک جشن خانگی می­باشد. در این پویش نذورات مردمی و بسته­ های حمایتی در کنار بسته­ های جشن خانگی قرار خواهد گرفت و به صورت یک بسته­ ی حمایتی و جشن به ایشان ارائه خواهد شد.

هم دل و هم سایه هم باشیم… 

با تمرکز بر شناسایی نیازمندان آبرودار گرفتار کرونا درکشور ، گروه های جهادی و فعالین اجتماعی را به فعال‌سازی شبکه معتمدین محله دعوت می کند که طی آن با استفاده از ظرفیت امام جماعت، معتمدین و کسبه امین و با سابقه محله و مهم تر از همه مردم محل، برای پیوند ظرفیت های مردمی شهر و حل مشکل مذکور تلاش کنند . این طرح توسط گروه های جهادی و خیریه های موجود در محلات آغاز شده و جمعیت دانشجویی امام حسن (علیه السلام) با حمایت بنیاد مستضعفان با راه اندازی پویش «همسفره با هم سایه» در صدد ترویج و گسترش آن در سطح کشور می باشد.

[/vc_column][/vc_row]
[/vc_column][/vc_row]